skip to Main Content

Mahefüüsal

Suurepärane täiendus nii puuviljavaagnale kui ka eriline kaunistus sinu küpsetistel! Loe füüsalite tutvustust.

Oleme keskendunud Physalis pubescens ehk maasikfüüsali kavatamisele, mille seemneid ka ise paljundame. Valminud viljad on pisikesed kollakasoranžid ja magusad, nende lõhn ja maitse meenutab metsmaasikat ja ananassi. Maasikfüüsalit hinnatakse kõrgelt nii maitse, välimuse kui ka mitmete tervist parandavate omaduste poolest.

Füüsalite müük toimub enamasti augustist oktoobrini ja füüsaleid saab osta meie epoest, kust tellitud füüsali marjad saadame teile mugavalt pakiautomaati. Meie talu füüsalid on vabad igasugustest keemilistest taimekaitsevahenditest ja väetistest. Füüsalite hind on kirjas allolevas füüsalite hinnakirjas.

1kg22€
2kg39€19,5 €/kg
3kg58€19,3 €/kg
4kg76€19 €/kg
5kg94€18,8 €/kg
Füüsal
Füüsal

Füüsalitaimed

Igal kevadel pakume midagi ka neile, kes soovivad oma marjad ise kasvatada. Meie ettekasvatatud füüsalitaimed võib istutada otse avamaale, suuremasse potti või amplisse või ka kasvuhoonesse. Saate meilt läbiproovitud maitsvad maasikfüüsali sordid, mis on õuetingimusteks karastatud.

2021. aasta taimede tellimine algab märtsis. Teavitame sellest uudiskirjaga (võimalus liituda kodulehe jaluses) ja Segasumma talu Facebooki lehel.

Close search

Ostukorv

Back To Top