skip to Main Content
Füüsal

Füüsalitaimed

Igal kevadel pakume midagi neile, kes soovivad oma marjad ise kasvatada. Meie ettekasvatatud füüsalitaimed võib istutada otse avamaale, suuremasse potti või amplisse või ka kasvuhoonesse. Saate meilt läbiproovitud maitsvad maasikfüüsali sordid, mis on õuetingimusteks karastatud.

2024. aasta taimede tellimine algab märtsis. Teavitame sellest uudiskirjaga (võimalus liituda kodulehe jaluses) ja Segasumma talu Facebooki lehel.

Üksik füüsali taim 2.9 EUR.
Üksik füüsali taim saatmisega pakiautomaati 4.5 EUR/tk (lisandub veel pakiautomaadi kulu tellimuse kohta).
Kassett 18 taimega 35 EUR.

Alates 2014. aastast väljastame müüdud taimedele ka taimepassid.

Mahefüüsal

Suurepärane täiendus nii puuviljavaagnale kui ka eriline kaunistus sinu küpsetistel! Loe füüsalite tutvustust.

Oleme keskendunud Physalis pubescens ehk maasikfüüsali kavatamisele, mille seemneid ka ise paljundame. Valminud viljad on pisikesed kollakasoranžid ja magusad, nende lõhn ja maitse meenutab metsmaasikat ja ananassi. Maasikfüüsalit hinnatakse kõrgelt nii maitse, välimuse kui ka mitmete tervist parandavate omaduste poolest.

Füüsalite müük toimub enamasti augustist oktoobrini ja füüsaleid saab osta meie epoest, kust tellitud füüsali marjad saadame teile mugavalt pakiautomaati. Meie talu füüsalid on vabad igasugustest keemilistest taimekaitsevahenditest ja väetistest. Füüsalite hind on kirjas allolevas füüsalite hinnakirjas.

 

1kg34€
2kg65€32.5€/kg
3kg93€31 €/kg
4kg120€30 €/kg
5kg145€29 €/kg
Füüsal
Close search

Ostukorv

0
    0
    Ostukorv
    Korv on tühiTagasi poodi
    Back To Top